Elektrische Can-Am Maverick buggy in oranje voor 2 kinderen, met 4x200W motoren (4WD), 24V7Ah accu, MP4-scherm en 2.4GHz afstandsbediening. Snelheid tot 10 km/u, geschikt voor 1 tot 7 jaar. Lees meer.
Deze officieel gelicenseerde Can-Am Maverick is een stoere elektrische 2-zits buggy in oranje met vierwielaandrijving. Vier motoren van 200W en een krachtige 24V7Ah accu zorgen voor veel kracht, terwijl het MP4-scherm, de kunstleren stoelen en de rubberen EVA-banden voor extra comfort en rijplezier zorgen. Met de meegeleverde 2.4GHz afstandsbediening met soft start kunnen ouders de buggy altijd meesturen.
De buggy wordt geleverd als bouwpakket en is grotendeels (circa 75%) voorgemonteerd. Rijden op losse of zachte ondergrond beperkt de actieradius aanzienlijk.